Manchester City v tejto sezóne pred Premier League,Lacné Futbalove Dresy Situácia spoločnosti Capo Chopani však nie je uspokojivá. Spoločnosť Conpani v posledných rokoch trpí zraneniami, Lacné Futbalove Dresy Manchester City tréner Guardiola vzal peniaze po zavedení niekoľkých silne strážených, To viedlo k umiestneniu Copernicus nemožno zaručiť. Existujú povesti, že Copernate môže opustiť Manchester City na konci sezóny, Conappia to poprel.

Copenny tiež hovoril o letnom svetovom pohári,Dres Belgicko má dobrú šancu, Ale stále máme veľa práce. Na majstrovstvách sveta v roku 2014 a 2016 v Európskom pohári, Nepodarilo sa nám, pretože tím bol mladý v tej dobe. V nasledujúcich rokoch však už nemôžeme použiť toto ako ospravedlnenie, Musíme byť lepšie takticky, To nám môže pomôcť fyzicky aj technicky.

Cospani povedal, že Manchester City túto fámu stojí za zmienku.Futbalove Dresy Ak je zdravie hráča dobré, Bude veľa klubových pozvánok, Ak sa telo nehodí, nebude vás kontaktovať žiadny klub. Ak môžem zostať zdravý, chcem len hrať v meste Dres Manchester City, Aj keď som utrpel zranenia, nebudú mať iné možnosti. Som veľmi profesionálny hráč, som veľmi ťažké sa vrátiť, Ak dlhšie som k dispozícii, Budem mať viac šancí hrať viac zápasov v meste Manchester City.