S Arsenálem údajně zájem o půjčení Alvaru Morata z Realu,Levné Fotbalové Dresy Ryan Benson se zabývá tím, proč by to byl dobrý nápad pro všechny strany.
Alvaro Morata vypadá, že má na špičce ve fotbale dlouhou a významnou kariéru. Jeho rané pohledy ukazují obrovský potenciál, který nebyl vidět v mladém Realu vpřed od vzniku Raulu.
Člověk musí být opatrný, když zmíní jakéhokoli mladého hráče v Madridu ve stejném kontextu jako velký člověk, ale samotní přívrženci, kteří ho volají, vidí víc, že ​​dokázali, že už má trvalý dojem.
Důležitá role prvního týmu by však měla být zmírněna a zpožděna.Dresy On může vypadat na části jen 21-rok-starý, ale Javier Portillo také objevil předurčený pro hvězda, když se zlomil do prvního týmu squad v 2002-03.

Portillo vypadal, že se ve své první sezóně v první sezóně ujal, když ve všech soutěžích zaznamenal 14 gólů ve 23 zápasech, ale jeho forma brzy ztratila a nikdy se nezotavila.
Morata má tu výhodu, že hrál dobře ve dvou po sobě jdoucích sezónách Segunda B, předtím, než pravděpodobně vypadal ještě lépe v příštím rozdělení do posledního semestru, zatímco Portillo měl jednu kampaň v nižší divizi předtím, než byl hoden do hlubokého konce.
Nicméně, Real Madrid by měl nyní hledat půjčit si svou mladou naději a nejlépe anglické Premier League.
Barcelona byla chytře poslat Gerard Deulofeu do Anglie s Evertonem. Nejen, že je Roberto Martinezovi na straně hrazena, aby ho hrál, ale prochází obchodem ve fyzicky náročném prostředí.Dres Teoreticky by se měl vrátit do Barcelony o mnohem větší fyzický vzorek, než když odešel. Může to být klišé, že Premier League je drsnější a tvrdší než La Liga, ale jednoduchá skutečnost je, že je to také pravda.

 

Source: http://www.joyleczsong.com