Barcelona jest bliska podpisania kontraktu z Antoine Griezmannem,Koszulki Atletico Madryt i Francją, według doniesień z Hiszpanii. Barcelona chce, aby Griezmann nosił, aby o nie walczyć. W tym samym czasie duński międzynarodowy jest postrzegany jako plan B Barca dla Griezmanna, związany z przeprowadzką do Hiszpanii przez kilka miesięcy. Ale Antoine Griezmann opuścił Stade de France w poniedziałek po zwycięstwie Francji nad Irlandią, nie zwracając się do prasy, mimo wrzawy na głos. Co do kwestii transferu, Francuz snajperował w ostatnim miesiącu: Nie wiem, skąd masz te informacje, ale jest fałszywy.

Cerezo zwrócił jednak uwagę,Koszulka że 27-latek ma jeszcze cztery lata, które pozostały na jego kontrakcie, i wydaje się, że nie jest skłonny pozwolić talizmanowi Atletico na dalszą ucieczkę przed jego zakończeniem. Zgodnie z przewidywaniami, klauzula o uwolnieniu Atletico na 200 milionów euro według Griezmanna ma spaść do 100 milionów euro pod koniec tego sezonu, dzięki czemu potencjalny kontrakt dla wszystkich i wszystkich kandydatów będzie znacznie bardziej realistyczny.

Co będzie występował w nadchodzącym czerwcu? Fani noszący są bardzo podekscytowani. Deschamps powiedział w zeszłym tygodniu, że Griezmann nie został dotknięty przez doniesienia o swojej przyszłości i dodał, że spodziewa się, że frontman ujawni swoje plany,Koszulki Piłkarskie zanim rozpoczną się finały w Rosji.

 

Source: http://www.xflessplnv.com/serie-a-c-12.html