V poslednom kole,Lacné Futbalove Dresy Liverpool Liverpool v dvoch hlavných prípadoch 5 minút stratil tri góly, Arsenal nakoniec 3-3 remíza. Liverpoolská hviezda Fowler verí, že Aký je rozdiel medzi sebadôverou a túžbou? Odpoveď je samozrejme psychologická, Zdá sa, že Liverpool už začal veriť krutým kritikám na začiatku sezóny.

Fowler povedal, že prvý prehral loptu vedie Liverpool stratil dôveru, Výkon Arsenalu nie je dobrý, Vyzerajú vystrašení z prevádzky Liverpoolu. Jednu hodinu pred zápasom sa nezdá, že kontrolujú loptu, Len dlhý prihrávkový útok, Strata lopty by nemala zmeniť hru. Ak ste 2-0 pred Liverpoolom, Potom ste stratili loptu, Potom musíte veriť, Dres že ste lepší, A opäť sa snažte o dosiahnutie cieľov. Ale naopak, To, čo si Liverpool myslel, bolo opäť sme stratili loptu Len kvôli stratenej lopty ovplyvňujú mentalitu. To je samozrejme problém Viete, žiaden tím nestráca loptu - ani Manchester City hneď teraz.

Fowler povedal, že obranu Liverpoolu nie je zlé, Najvyššie tímy stratia loptu, Ale môžu znovu vstúpiť. Zdá sa, že Liverpool si myslí, že hádzanie lopty spôsobí veľké problémy, Môžem si len myslieť, že majú psychologické problémy. Liverpool má tiež pôsobivú obranu. Liverpool bol za posledné dva mesiace najlepší obranný tím, Dokonca silnejší Futbalove Dresy ako Manchester City.

 

Source: http://www.huopotskhero.com